OFERTA
PRZYRZĄDY I SERWIS
ANESTEZJOLOGIA I INTENSYWNA TERAPIA - SPRZĘT JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
ANESTEZJOLOGIA I INTENSYWNA TERAPIA - SPRZĘT WIELORAZOWEGO UŻYTKU
LABORATORIUM
RATOWNICTWO MEDYCZNE
OPIEKA DOMOWA, HOSPICJA
ENGLISH VERSION     
UKŁADY ANESTETYCZNE I ODDECHOWE » ANESTETYCZNE DLA DZIECI I DLA NIEMOWLAT JEDNORAZOWE

UKŁADY

DLA DZIECI I NIEMOWLĄT


JEDNORAZOWE 
doznieczuleń

obwody
 • Układy zbudowane są z rur karbowanych lub gładkich w środku, wykonanych z elastycznego i odpornego na zgniecenia materiału
 • Układ od strony pacjenta zakończony jest łącznikiem Y 22M/15F, a od strony aparatu do znieczulenia końcówkami ząbkowanymi 22F
 • Końcówki wykonane są z miękkiego, lekkiego i elastycznego materiału, zapewniającego szczelność połączenia
 • Łącznik Y od strony pacjenta, można połączyć z przedłużeniami, rurkami intubacyjnymi, maskami krtaniowymi, maskami anestetycznymi
 • Układ anestetyczne otwarte dla dzieci zbudowane są z 10 mm rur karbowanych.
 • W naszej ofercie znajduje się wiele konfiguracji układów sprowadzanych na Państwa zamówienie. W razie pytań prosimy o kontakt biuro@tridentmed.pl


Z ZASTAWKĄ NADMIAROWĄ APL

 • Zastawka nadmiarowa –pozwala na usunięcie nadmiaru gazów, bez rozszczelniania układu anestetycznego,podczas znieczulenia.
 • Zastawka nadmiarowa APL Venticare jest wyposażona w otwór o zmiennej średnicy. Pozwala to na odprowadzenie nadmiaru gazów wydechowych i nadmiaru świeżych gazów, tak, aby utrzymane było stałe ciśnienie wewnątrz układu.

 • W układach dla dorosłych zastawka jest zamknięta dotąd dopóki ciśnienie wewnątrz układu oddechowego nie przekroczy 60 cm H2O, a w pediatrycznych 35 cm H2O.

 • Powyżej tego ciśnienia nóżka zastawki przesunie się ku górze, otwierając zawór i uwalniając nadmiar gazów. Gdy ciśnienie spadnie do stałego poziomu, zawór wróci na swoją poprzednią pozycję.

 • Mechanizm liniowy zastawki nadmiarowej, zapobiega nadmiernemu napełnieniu worka oddechowego. Utrzymuje minimalny opór wydechowy, co zapobiega pylicy i urazom dróg oddechowych.

   

   

  Dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania zastawki, należy ją sprawdzić przed użyciem w pozycji otwartej i zamkniętej.Nastawienie zastawki, podczas znieczulenia, zależy od szybkości przepływu świeżych gazów i typu układu anestetycznego. Zastawkę ustawia się poprzez zmianę pozycji okrągłego pokrętła. Zastawkę należy tak ustawić, aby worek oddechowy był wypełniony a gazy mogły być swobodnie wypuszczane. Złe nastawienie zastawki może spowodować przepełnienie lub nawet pęknięcie worka oddechowego.


 • PRZEPŁYW / CIŚNIENIE

  CHARAKTERYSTYKA DLA ZASTAWKI DLA DOROSŁYCH

   

   

   Wszystkie zastawki są testowane.

        PRZEPŁYW / CIŚNIENIE

  CHARAKTERYSTYKA DLA ZASTAWKI PEDIATRYCZNEJ

   

   

   Wszystkie zastawki są testowane.


EFEKTYWNOŚĆ EKONOMICZNA
Nasze układy przeznaczone są do wykorzystania przez 10 OPERACJI - max 7 dni

 

Układy Anestetyczne - firmy Flexicare, Instrukcja Obsługi Producenta:
"O ile zasady obowiązujące w szpitalu i lokalne wytyczne nie stanowią inaczej, układy oddechowe do znieczulenia dla dorosłych nadają się do ponownego użycia na wielu pacjentach, pod warunkiem zastosowania nowego filtra oddechowego Flexicare lub innego odpowiednio zatwierdzonego filtra antybakteryjnego / antywirusowego w układzie od strony pacjenta, dla każdego pacjenta. W takim przypadku układy oddechowe do znieczulenia Flexicare są zatwierdzone do używania przez okres do 7 dni lub do 10 operacji, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej . W przypadku używania bez ochrony filtra, układy oddechowe do znieczulenia dla dorosłych są jednorazowe."


Produkty dostępne w tej kategorii
kodnazwadodatkowe pliki ilość
038-02-273PEDIATR Mapleson F z zastawką APL, długość 1,6m, zamknięty worek 0,5 l
dodaj do wyceny
038-02-191PEDIATR Mapleson F, T-Ayra, długość 1,6m, otwarty worek 0,5l
dodaj do wyceny